одна з прищіпок зіскочила, залишивши на соски сліди від зубчиків. Я продовжувала тягнути одного грудьми, поки і з неї не зіскочила прищіпка.
Нарешті мені дозволили вийняти пляшки з себе. Це було верх полегшення. Але я даремно зраділа, вони витягли пляшки тільки за тим, щоб вставити в мене свої прилади. Так. Поступово ми докотилися до статевої близькості. Мене трахкали відразу втрьох. У жопу, в пізді і в рот. Хто кінчав, поступався місцем іншому і так далі. У результаті кожен трахнув мене у всі місця. Сперма текла на мене струмками. Їм дуже подобалося кінчати мені просто на обличчя і в рот. Напилася я тоді, цього чоловічого соку. Нарешті то вони всі видихалися. Хтось пішов додому, хтось ліг спати прямо тут, а про мене неначе забули. Мене залишили в кутку, голу зі зв'язаними руками, всю в спермі. Але я не ображалася, я була задоволена.
З іншого боку, потрібно було йти.
? Ей, блондин, - покликала я.
? Чого тобі? - Відповів він крізь сон.
? Чи можу я піти? - Запитала я.
? Іди.
? Але у мене зв'язані руки ...
? Ти мене дістала, - обірвав мене блондин.
Він схопився на ноги підбіг до мене, схопив мене за лікоть, і потяг до дверей. Через хвилину я вже лежала на холодних та брудних сходах, що ведуть назовні з підвалу, і переді мною була закрита двері підвального приміщення.
? Віддай мої речі, - крикнула я.
? Провалюй, - була відповідь.
Та тут не було чого ловити, може бути завтра зможу забрати свій одяг, коли хлопці протрезвеют. А зараз треба було добиратися до дому. Дома тільки братику, мати поїхала у відрядження. Будинок знаходився всього в кварталі від сюди, дійти вночі цілком реально, тільки треба руки розв'язати якось.
Я піднялася по сходах і виглянула назовні. Двері виходила у двір, де було темно, дуже темно. Я вийшла і швидким кроком перетнула двір до смітника. Сміттєві баки були залізні з гострими кутами, і я стала терти об кут свої пута. Перерізання мотузки зайняло багато часу але, врешті-решт, я була вільна.
І тут я почула голоси, їх було багато, фото голі дівчата 16 років і вони наближалися. Крім баків ховатися було не куди, і залізла в сміттєвий бак і завмерла. У баку огидно смерділо, стінки були в якийсь слизу. Люди з'явилися миттю пізніше, вони пройшли, голосно обговорюючи щось. Я почекала ще трохи і вилізла. На мій запаху засохлої сперми додався запах сміттєвого бака. Весь решту шляху до дому я пройшла біс пригод. Ключ від будинку був під килимком, вдома нікого не було, це й на краще. Я прийняла ванну і лягла спати.
На наступний день у школі на одній зі змін я побачила вчорашнього блондина. Він виявляється, на два роки молодший за мене. Він пройшов повз мене і не дізнався.
? Привіт, - привіталася я.
? Привіт, - відповів він, - Ти хто?
? Вчора в підвалі. Пам'ятаєш? - Нагадала я.
? А, це ти. Одяг тобі не хто не ...
? Та хрін з нею, - перервала його я.
? Ну, тоді чого ти хочеш?
? Я нічого не хочу. Може бути ти, чого-небудь, хочеш?
? Мені потрібні гроші.
? У мене немає, - відповіла я, - Тільки на обід двадцятка.
? Цього замало. Але в мене є ідея. Іди на четвертий поверх у курилку. Туди прийде хлопець, обслуго його як слід. Зрозуміла?