На середину приміщення поставили ще одну пляшку - пляшку з-під шампанського. Мене злегка пересмикнуло.
? Заповни нею свій задній прохід, - наказав блондин.
Я подковиляла до пляшки і присіла, як і в перший раз. Прицілився і натиснула. Горлечко вперлося в анус, але не проходило, занадто товсте. Я натиснула сильніше, але нічого не вийшло. Я подивилася на блондина, він жестом показав - сідай. Я сіла на шийку і стала соватися на ньому, і тиснути. І ось воно проскочило і увійшло до мене. Можна було і не дивитися на блондина, щоб зрозуміти, що треба сідати нижче. Я сіла, скільки вистачило моїх сил. Біль був пекельний, здавалося, що мене намагалися розірвати.
Знову за наказом я піднялася. Пляшки голі дівчата 14 років фото глухо клацнули, зіткнувшись, один з одним. Мені наказали так стояти, щоб вони зі мною не робили. А зайнялися вони тепер моїми грудьми. Груди у мене не дуже велика, навіть дуже не велика для мого віку, а от соски сильно стирчать.
Блондин взявся пальцями за обидва моїх соска і стиснув їх. Я пискнула, він посміхнувся. Потім він став їх закручувати, продовжуючи стискати. Від болю я застогнала. А він і далі, почав відтягувати мої груди в сторони за соски. Довго чи не дуже він так мучив мою груди, але все-таки закінчив. Але лише для того, щоб витягти з кишені два «крокодильчика» - така штука у вигляді прищіпки, за допомогою, якої вішають штори. На кінці кожної прищіпки було по колечко. Недовго думаючи, він прищемив їх мені на соски.
Він пристебнув до колечками ланцюжка, а до ланцюжках прив'язав цегла. І наказав мені тягти його по підлозі. Цегла відтягував мої груди, соски мало не розривалися, але цегла потихеньку рухався. Я трохи сильніше сіпнулася, соски пронизала біль, і