Я чекаю наступних побажань, - промовила я.
Не знаю, добре це чи погано, але хлопці виявилися справжніми збоченцями.
? Зараз перевіримо твою пізді на місткість, - сказав блондин.
Мені зв'язали за спиною руки. Вони поставили на підлогу пляшку з-під пива і наказали мені сісти на неї піхвою. Я підійшла до пляшки, присіла навпочіпки, ніби збираючись пописати, але не так низько. Скажу робити це зі зв'язаними за спиною руками не дуже то легко. Загалом, приціли, як слід, і опустилася нижче. Горлечко пляшки потрапило точно в ціль, воно досить таки легко увійшло всередину мене. Я подивилася на блондина, а він показав - нижче. Далі горлечко розширювалося і переходило власне в пляшку. Я сіла додолу, ноги починали хворіти, піхву теж, але горлечко пройшло.
? Нижче, - крикнув блондин.
? Ще нижче?! - Вигукнула я.
? Так!
? Нижче я не можу. Боляче, - поскаржилася я.
? Мене це не хвилює. Якщо я захочу, ти засунешь її цілком, - промовив він, - Так, що сідай, а ні, то я допоможу.
? Не треба. Я сама.
Я ще трохи присіла, горлечко просунулося, і біль посилилась теж. Але хлопець не вгамовувався. Я натиснула ще. Вже пів пляшки було в мені. Так, так голі дівчата на пляжі широко я ще не відділяться свої статеві губки.
Потім мені наказали піднятися. Я встала, а пляшка, як і раніше, була в мені.
? Пройдися, - наказав блондин.
Я пішла до протилежної стіни підвалу. Пляшка в піхву доставляла масу незручностей при ходьбі. Доводилося злегка розсовувати ноги, це викликало у хлопців сміх. Я теж посміхнулася. Блондин підійшов до мене ззаду і запитав:
? Тобі подобається?
? Так, звичайно, - відповіла я, і відчула гострий біль в паховій області.
Це блондин натиснув знизу на пляшку, і загнав її в мене майже на дві третини.
? А тепер подобається? - Запитав він.
? І тепер теж, - відповіла я, трохи відсапавшись.