Отямився я вже до вечора. Отямився від якихось дивних відчуттів. Мене всього трясло. Я відкрив очі і відчув гострий біль в задньому проході. Виявляється мене хтось трахкав в дупу. Я лежав на животі, а незнайомець, схопивши мене за ноги, насаджував на свій член. Я вирішив не заважати і дав незнайомцеві закінчити акт. Незнайомець хрипів і сопів від задоволення, трахкаючи мене. Нарешті він скінчив, прямо в мене, після чого він зробив з мене свій прилад.
Тепер я повернувся і подивився на того, хто мене використало. Це виявився - бомж. Так, так самий натуральний бомж. На ньому була брудна, рвана одяг і сам він був не дуже чисте. І якщо чесно це мене порушило. Мене тільки що трахнув в жопу бомж, адже це так принизливо. Тепер він мій господар.
? Ти хто? - Запитав бомж.
? Я твій раб, можеш робити зі мною все, що хочеш, - промовив я.
? Усі? - Запитав він.
? Все, що завгодно, можеш трахкати мене, можеш віддати своїм друзям, можеш продати, коротше все що захочеш. Я твій раб і заслуговую відповідного звернення.
? Продати, - задумливо мовив бомж, - Це добре.
Він пов `язав мені руки за спиною, і накинув петлю на шию. Від петлі йшла мотузку, за яку він тягнув, підганяючи мене. Ми йшли в його місце, де він жив. Це була не велика галявина, обнесена чагарником. У нього був зроблений навіс, під яким він спав. Навколо був розкиданий всякий мотлох і старе ганчір'я.
Мене він прив'язав до дерева. Перед сном я відсмоктати у нього. Його член смердів, і він був брудний, але нічого іншого не залишалося, адже я його раб, і має виконувати його побажання. Потім він ще раз використало мене в дупу. І ми лягли спати. Я спав на голій землі прив'язаний до дерева. Він не дав мені навіть ганчірки підстелити, коли я попросив. Він голі дівчата фото сказав, що я ще не заробив.
Вранці я прокинувся від стусана по жопі. Гарне було ранок, на блакитному небі світило сонечко, пташки пурхали, і все було добре. Тільки я був голий, брудний, принижений і прив'язаний до дерева. І не знав, що мені сьогодні належало зробити.
Ближче до обіду мій бомж, до речі його звати Гоша, навів ще двох своїх друзів, таких же бомжів як і він сам. Мене із зв'язаними за спиною руками поклали животом на колоду і став користуватися мене в усі діри, а саме в рот і в жопу. Від них несло смородом і алкоголем. Одночасно мене ебалі двоє. Той що давав мені в рот мав здоровий член і вставляв його мені до самого горла. Він тримав мене за голову і водив її взад вперед. Другий поменше трахкав мене в сраку. Від його поштовхів я елозіл по колоді з великою амплітудою, ще більше насажіваясь ротом на член першого. У цей час мимо проходили дві дівчини, вони з презирством подивилися на мене і обізвали збоченцем. Скінчили вони одночасно, наповнюючи мій рот і жопу спермою. Я облизав їх обидва члени, і залишивши