Дівчата, що відпочивали віддалік, іноді все ж таки дивилися в наш бік. І їх трохи здивувало, я думаю, присутність голого хлопчика в суспільстві трьох кавказців.
Але поки готувався шашлик кавказці займалися мною. Користувалися мене за прямим призначенням. У той час, як я смоктав у одного кавказця, другий вставляв мені в дупу. У всіх трьох пеніси були величезні і моєї жопи довелося не солодко. Скінчивши, вони мінялися місцями і починали по новій. Причому присутність дівчат їх дещо не бентежило.
Коли шашлик був готовий, мене відправили до дівчат запросити їх до нас. Я пішов.
? Чого тобі, - запитала струнка, приваблива білявка, коли я голий підійшов до них.
? Ті хлопці запрошують вас на шашлик, - промовив я.
Мені було соромно і я, напевно, почервонів.
? А ти їм хто? - Запитала не менш приваблива брюнетка.
? Сексуальна іграшка, - промовив я.
? Ми бачили, як ти догоджали їх і ротом і попкою. Тобі це подобається?
? Так ви приймаєте запрошення, - промовив я.
? Чи не дерзі нам, а то все розповімо твоїм гірським друзям.
? Прошу пробачити мене голі дівчата 18 за не повагу. Але мої друзі чекають відповіді.
? Так, плювати на них. Чого хочеш ти? Хочеш поиметь нас? А, може, ти хочеш, щоб ми відсмоктати у тебе?
Я дуже хотів цього, але я був рабом і тому не міг користуватися чужим.
? Я не можу, - відповів я.
? Ах, так. Ну, гаразд. Я дам відповідь твоїм друзям. Я напишу його в тебе на спині. Підійди сюди.
І як тільки я підійшов до блондинці, вона врізала ногою мені прямо між ніг. Я впав, як підкошений. Вона щось написала мені на спині і стусаном по жопі дала зрозуміти, що я вільний.
Я пішов назад, а дівиці сіли в свою машину і поїхали.
? Ей, чому вони поїхали?
? Не знаю, - відповів я, - Вони написали відповідь у мене на спині.
? Черножопие гоміки. Так він вас називав, - прочитав кавказець в слух.