про тліючу сигарету. І став припікати мені соски. При кожному дотику я сіпалася, намагаючись, відсторониться, але у мене нічого не виходило, я була прив'язана. Але потім він пріжег мені клітор, я не витримала і скрикнула, а з очей потекли сльози. Потім вони все зірвали з віце і стали стягують ними мене по грудях і промежини. Після кожного удару на тілі залишалися червоні смуги. Я стогнала все голосніше і голосніше, а вони тільки посміхалися і продовжували прочуханку. Вчасно цієї прочуханці я кілька разів скінчила, пляшка совалися у мене в промежині і терлась про клітор.
Нарешті й це катування закінчилося. Мене відв'язали, і я повалилася на підлогу, важко дихаючи. На довершення до всього хлопці помочилися на мене і пішли. Я ще довго лежала на підлозі веранди, відходячи від змішаного стану болю та оргазму. Коли голова прояснилася, я спробувала встати, але відчула гострий біль у промежині. Насилу я витягла пляшку з піхви, стало легше. Трохи хворіли обпалені ділянки шкіри, але в цілому все було в нормі. Я провела рукою по обличчю, стираючи засохлу сперму, і попрямувала до будинку.
Решту шляху до дому я проробила все також голяка, але без особливих пригод. Вдома я прийняла ванну і лягла спати.
Вранці я сходила за грошима, вони були на місці, а потім пішла до школи.
Я знайшла Василя на другий перерві.
? Ну, що дістала гроші? - Запитав він.
? Ось, - сказала я, простягаючи йому 1000 рублів.
? Молодець. Борг погашений, але ти все одно належиш мені. Пам'ятай про це, - сказав Василь. - І якщо захочу, посаджу тебе на гроші знову.
? Я все зрозуміла, - покірно промовила я.
? Перевіримо, наскільки ти це зрозуміла. Зніми труси і засунь їх собі в рот, - наказав Василь.
Була перерва, і ми стояли в коридорі, де були інші школярі. Зняти трусики при всіх це не так-то просто. Я озирнулась по сторонам, на нас поки що не звертали уваги. Я задерла спідницю і почала швидко стягати з себе трусики. Коли вони були вже трохи нижче колін, Василь зупинив мене. Я випросталася, а труси так і залишилися висіти на ногах. Від переповнювала мене сорому, я напевно, почервоніла. Так, мій вигляд був гіршим не куди - посеред коридору стояла фото повністю голих дівчат з 6 розміром груді дівчинка в не дуже довгої спідниці і спущеними до колін трусиками.
Тим часом Василь став чіпати мої груди. Поступово його руки залізли під кофту. Ліфчик я не наділа і він пестив голі груди. Я відчувала, як напружилися мої соски, і як смикають їх пустотливі пальці Василя. І тут він накинув мені на голову поділ кофти, оголюючи перед усіма мої груди і ховаючи одночасно моє обличчя. Я і ойкнути не встигла, як опинилася без спідниці. Коротше зовсім гола я стояла посеред коридору у всіх на виду. Від сорому та ганьби я готова була вмерти на місці. Я прямо шкірою відчувала погляди людей, але продовжувала стояти не рухаючись.
Мене врятував дзвінок на урок. Хвилиною пізніше коридор спорожнів, і я наважилася поворухнутися. Тремтячими руками я зняла з голови кофту. Спідниця з відірваним гудзиком лежала біля ніг, а трусики все так само висіли на ногах. Я одяглася і, притримуючи спідницю, пішла в туалет, привести себе в порядок. Проте я не встигла ...
? Юна леді, дозвольте запитати вас, чому ви не на заняттях? - Почула я голос директора.