Його натяк я зрозумів одразу. Я перехилився через його ногу і рукою підняв його пеніс. Він був важкий. Я оголив голівку і лизнув її. Нічого не сталося. Я обхопив головку губами і відпустив. Потім облизав весь стовбур до волосків, тримаючи його пеніс рукою. Потім мій рот посіло одне з його яєчок, потім іншого. У цей час я дрочил його член. І він поступово став напружуватися і рости. Я обхопив його ротом до самого горла і став водити головою вгору-вниз, граючи руками з його яєчками. Кавказець млосно засопів. Я продовжував трахкати його ротом, доводячи головку до самого горла і майже випускаючи її з рота і знову вниз. Іноді я покусував злегка голівку і цмокав її губами. Потім знову фото голих дівчат починав рухи головою. Минуло досить багато часу, а він ніяк не міг закінчити. Я намагався, як міг, але нічого не виходило ...
Нарешті-то ми приїхали до річки.
І раптом він все ж таки скінчив. За мить мій рот наповнився його спермою, і став ковтати її. А він все додавав і додавав, я проковтнув все. Облизав від залишків сперми його пеніс і випростався. Кавказець був задоволений.
Крім нас на пляжі були ще три молодих дівчині, але ми зупинилися від них на пристойній відстані. Та й дівчата не звернули на нас жодної уваги.

? Добре смокчеш, - похвалив він. - Ти вже смоктав раніше?
? Доводилося, - відповів я.
? Роздягнися. Я хочу подивитися на твоє тіло.
Я вийшов з машини, кавказці теж вийшли. Я швидко оголився. Вони оглянули мене з усіх боків і схвально покивали.
? Добре виглядаєш. Тільки ось твій хуй малуватий, - сказав один з кавказців, і вони розсміялися.
? А що це за смужки на твоїй жопі?
? Це мене відшмагали проводом, - відповів я.
? За що?
? Погано відсмоктати, - признався я.
? Правильно. Потрібно добре смоктати, - сказав інший кавказець, і вони знову розсміялися.
? У тебе є хазяїн?
? Швидше за господиня, - відповів я.
? Це вона тебе карає?
? Так.
? Як?
? В основному поре. Дуже любить шмагати по члену і яєчкам. Один раз капала віск від свічки мені на голівку пеніса. По різному. Що в голову прийде.
? Тобі ж це подобається?
? Так, - відповів я, і помітив, що мій пеніс стоїть.
? На сьогодні ми твої господарі.
За їхнім наказом я пішов збирати дрова для багаття - голим. А вони стали готувати