ідевшій на задньому сидінні, відразу почав мене мацати, прямо через одяг. Я не стала чинити опір. Продовжуючи гладити мої груди, він іншою рукою поліз мені під спідницю. Я відчула, як його пальці проникають мені в промежину. Тим часом я зняла курточку, щоб вона не заважала. Тут кавказець, взявши мене за голову, нахилив її собі до паху. Натяк я зрозуміла одразу. Я розстебнула ширінку його штанів, і звідти вирвався величезний напружений член. Взявши його в рот, я стала смоктати. А кавказець продовжував гладити мене між ніг. Інші кавказці щось говорили і сміялися, але я не звертала особливої уваги на це. До того моменту, коли він, нарешті, закінчив, я була вже зовсім без одягу. Кавказець, важко дихаючи, влив мені повний рот сперми, яку довелося проковтнути, всю до останньої краплі.
Коли я випустила з рота пеніс, машина зупинилася. Ми піднялися в квартиру, причому я йшла повністю голою, але в під'їзді ми ні кого не зустріли. У квартирі я з іншим кавказців пройшла в окрему кімнату, де після невеликого мінета він відтрахають мене в усі щілини, закінчивши при цьому мені в рот. Його місце змінив третій кавказець, вже неабияк піддатий. Мене знову користуватися в усі дірки і закінчили в рот.
Потім вони вирішили відпочити. Вони продовжили пити, і є, мене змусили випити пару чарок горілки. Я захмелів. Після цього вони трахкали мене все разом: у пізді, в жопу і в рот, періодично міняючись. Коли вони, нарешті, наситилися мною, просто сказали мені провалити. Все моє тіло було в спермі, дупу саднить, а в роті був противний смак сперми і калу.
Але я все ж запитала про гроші. Якщо б вони не були вусмерть п'яні, напевно прішіблі б мене на місці, а так сказали взяти самій в кишені. Я залізла молоді сіськи в кишеню і витягла звідти цілу пачку банкнот. Там були і рублі, і долари. Мене так і кортіло взяти все, але я побоялася, проте я взяла не 2000 рублів як просила, а 4000 р. І поспішила забратися.
Але виникла інша проблема: я була абсолютно голою, вимазаний спермою і з пачкою грошей у руках. Мій одяг була в машині кавказців, і дістати її було неможливо. Але треба було щось робити. Я спустилася вниз і потихеньку вийшла у двір. Ніч була темною. Я вирішила нагуляти голяка і з грошима по вулиці і тому заховала гроші в отворі прибудови до будинку. Запам'ятала адресу і крадькома попрямувала у бік будинку, шукаючи при цьому яку-небудь одяг. Йти треба було довго.
І тут я бачу, що мені на зустріч йдуть чотири хлопці. У темряві вік визначити важко, але за мови не старший за мене, а може бути і молодше. З незворушним обличчям я продовжила йти їм на зустріч. Хлопчики сильно здивувалися, коли побачили зовсім голу мене. Я просто хотіла пройти повз, але хлопці перегородили дорогу. Я зупинилася, а вони у всі очі пялілісь на мої принади.
? Дайте пройти, - попросила я.
? Ти пройдеш, але спочатку ми з тобою побавиться, - посміхаючись, п'яної посмішкою, промовив один із хлопців.
І не втрачаючи даремно часу, хлопець молоді сіськи[b][/b] схопився за мою груди. Він став, що розлючено м'яти її долонями, при цьому щипав соски. Я вирішила зобразити недоторка, і стала намагатися отпіхнуть хлопця. Інші хлопці теж почали мене мацати скрізь. Хтось боляче вщипнув мене прямо за клітор, і я зрушила його ліктем. За, що отримала кулаком в живіт, після якого зігнулася в три погибелі, ковтаючи ротом повітря. Ще один удар звалив мене з ніг, і я впала на землю. Мене схопили за руки і потягли, і мені довелося докласти чимало зусиль, щоб не волочитися по землі. Я насилу встигала переставляти ватяні ноги, але все-таки встигала.
Нарешті мене кинули. Ми опинилися на території садка, а точніше на дитячій веранді. Стіни веранди були зроблені з дерев'яних брусків у вигляді грат. На цій решітці мене і розіп'яли, прив'язавши руки ременями. Вийшло, так, що я стою на колінах, руки розведені в бік і трохи підняті.
? Я сподіваюся, ти більше не будеш розпускати руки і зробиш усе, що ми попросимо? -