Петя смикнув за один з кінців пояса мого халатика, і він розкрився. Він узявся за соски і сильно зім'яв їх пальцями. Я заверещала і промовила:
? Зараз немає, але я можу дістати.
? Тобі півгодини і не 300, а 500 рублів.
Він відпустив мої соски і пішов. А я швидко одяглася і помчала до тієї забігайлівці. Дивним чином керуючий не став нічого придумувати більше і після міньета він відстебнув мені 500 рублів. Я прибігла до нас у двір. Хлопчики сиділи на лавці. Я підійшла до них.
? Принесла гроші, - запитав Петя.
? Принесла. Ось, - простягла я йому п'ятисотенні папірець.
? І що тобі довелося для цього зробити?
? Відсмоктати в одного товстуна, - відповіла я.
? І все?
? Так, - відповіла я.
? Ти нам брешеш. Це видно по твоєму обличчю. А я не люблю, коли мені брешуть.
? Я не брешу, - сказала я.
? Тоді пішли з нами.
Ми пройшли до старих сараїв неподалік від нашого будинку. Ми зайшли в одну з них. За їхнім наказом я роздяглася до гола, після чого мене прив'язали за руки до стовпа. Коля взяв вербовий прут і став шмагати мене на грудях, животі і стегнах. Я звивалася, але він продовжував, і я не витримала.
? Я все розповім, - крикнула я, - Перестаньте тільки стягують мене.
Коля перестав стягують мене. Я розповіла все, з того моменту як вони пішли від мене.
? І ти потім наділа це на себе? - Запитав Ваня, скривився від огиди.
? Так, - відповіла я.
? Тобі, що подобається ходити в говняной одязі?
? Ні. Мені довелося. Не йти ж додому голою.
? Вже краще голим, ніж у лайні.
? А ти спробуй, - огризнулася я.
? Це ти спробуєш зараз.
Сказавши це, він став мочитися на мій одяг. Інші хлопці пішли його прикладу. Але на цьому вони не зупинилися, потім потоптали її ногами у болото.
? Ось тобі новий одяг.
Вони відв'язали мене і наказали одягнутися. Я одяглася.

На наступний день мій обов'язок Василю виріс до 1000 рублів. І в покарання за не виконане доручення я відсмоктати у трьох його друзів. Крім того, він пообіцяв, що з кожним днем борг буде зростати на 1000 рублів. Я ж стираючи з лиця сперму, покірно пообіцяла дістати гроші.
Де можна дістати гроші швидко - на вулиці, звісно.
Я пішла гуляти. Одягла коротку секс відео чорну шкіряну спідницю, короткий топік, і зверху курточку. Нижня білизна одягати не стала, щоб довго не роздягатися. Але як підчепити хлопця з грошима я не знала, одними шмотками не заманиш. Я довго гуляла, але марно. Вечір вже хилився до ночі. І тут біля мене зупиняється машина.
? Куди прямує, маленька? - Висунувся з вікна кавказець.
? Так гуляю, - відповіла я.
? Поїхали з нами гуляти. Тобі скільки років?
? Шістнадцять. А куди їхати?
? Прокотиться, розважитися.
? Я згодна, тільки я хочу 2000 рублів.
? Ей, ти що повія? Так?
? Ні, але мені потрібні гроші, - промовила я.
? Добре, сідай, там порахуємось.
Дверцята машини відкрилася, і виявилося, що в машині сиділо ще двоє кавказців. Мені стало трохи страшнувато, але я все ж таки сіла в машину, і ми поїхали.