була вся в їх спермі, мене таки розв'язали.
? Тепер ти наша рабиня. У будь-який час ти повинна бути готова виконати наше бажання. Зрозуміла? - Сказав Петя.
? Так, мій пан, - відповіла я, стоячи на колінах.
? Братові нічого не кажи. Якщо потрібно буде, ми самі скажемо.
І вони пішли, а я стала приймати ванну. Треба було відмитися від сперми. Я лежала в теплій ванні і гладила себе між ніг, згадуючи остання пригода. І знову скінчила.
Потім я пішла прогулятися. Ось так гуляючи, я натрапила на одну забігайлівку. На дверях була табличка: Потрібно працівник для тимчасової роботи. Оплата 500 р. Мені як раз потрібні були гроші, щоб віддати борг Василю. Я увійшла. Керуючий забігайлівки - товстий мужик середніх років, з лисиною і з запахом з рота пояснив мені суть роботи.
? Потрібно вимити туалет. Як випливає вимити.
? Добре, - погодилася я.
Робота паскудні, але гроші потрібні.
Але коли я побачила цей туалет, то замислилася: а чи так потрібні мені ці гроші? Це був жах. Три унітазу були вкриті товстим шаром фекалій, блювотини і інших випорожнень. І це все мені потрібно було вимити.
? Ну, як? - Поцікавився керуючий.
? Знаєте, я передумала, - відповіла я. - Мені не так сильно потрібні гроші. Так, що я піду.
? Ти підеш звідси, тільки, коли тут буде прибрано. Ти погодилася, і я тебе не відпущу.
? Я все одно не буду нічого робити, - сказала я.
? Будеш, - сказав керуючий і врізав мені по обличчю.
Я відлетіла до другої стіни і впала навзнак. З розбитої губи потекла кров. Товстун підійшов до мене і спитав:
? Є ще якісь заперечення?
? Будь ласка, не змушуйте мене мити туалет. Може можна знайти альтернативу?
? Альтернативу, кажеш. Гаразд. Відсисатимеш у мене, і справу можна буде владнати. Згодна?
? Згодна, - зітхнула я.
Якщо чесно, то на щось подібне я розраховувала.
? Тільки ти повинна роздягтися до гола.
? Добре. Я отсоса у тебе голою.
Я скинула з себе весь одяг і опустилася перед товстуном на коліна. Я розстебнула у нього ширінку і звідти війнуло брудною білизною. Я скривилася, але продовжила. На кінець його штани й труси сповзли на підлогу. У нього виявився маленький, товстенький, пітний пеніс. Зібравшись з силами, я взяла його пеніс в рот. Товстун затремтів від задоволення. Багато голі фото зірок часу не знадобилося, він скінчив практично відразу, наповнивши мій рот до відмови. Я хотіла відсторонитися, але він тримав мою голову, так, що довелося ковтати. Проковтнувши все, я облизала його кінець і підвелася на ноги.
? Ну, тепер я можу йти? - Запитала я, витираючи рот.
? Можеш, - сказав керуючий і, схопивши мене за плечі, виштовхнув в туалет. - Тепер ти можеш піти помити унітази. І поквапся, скоро прийдуть відвідувачі. І я думаю, що ти не захочеш зустрітися з ними в такому вигляді.
Він розреготався і зачинив двері. Я кинулася до дверей, але вона була закрита. Я оглянулася і виявила, що мені не чим мити. Не було не ганчірку не відра, а на мені з усієї одягу були лише сережки. Я стала барабанити в двері руками.
? Чого тобі? - Почула я.
? Дай мені хоча б ганчірку і відро, - попросила я.
? Ні. Тебе слід провчити. Мій так.