Ваня, з усіх сил намагаючись надіти штани, побіг відчиняти двері.
Я вмилася і, накинувши халатик, вийшла в зал. У залі вже були Ваня і ще два хлопчика, теж друзі брата. Одного звали Петя, а іншого Коля. Мені ні чого не залишалося, як запросити їх до столу. Весь час поки ми пили чай і мило розмовляли, хлопчини опускали погляди туди. Де кінчався мій халатик. І дійсно, він був досить закоротка, тільки-тільки прикривав мої принади. А якщо сказати чесно, то коли я сиділа, халатик і не прикривав нічого майже. У його розрізі виднілися волоссячко, що покривають мій лобок.
Від їх пильних поглядів я зовсім голі дівчата 18 років фото збудилася. Я стала повільно розсовувати ноги, збільшуючи проріз халата. Хлопчики повністю занурилися в споглядання моєї промежини. А я повільно розв'язала пояс свого халатика, і він розкрився, оголюючи мене, врешті-решт, я зовсім його зняла. Хлопчаки були в еротичному шоці. Їх пеніси стояли сторчма, а серця скажено тарабанили. Я була в захваті.
І тут Петя поклав свою руку мені на груди і став пестити її.
? Не розпускай руки, - сказала я і прибрала його руку.
? Закрий рот, сука, - промовив Петя і схопився за мою груди тепер вже обома руками.
? Слухай ти ... - початку, було, я й отримала ляпаса.
? Я ж сказав закрий рот і роби те, що тобі кажуть, - промовив Петя.
Я так і вчинила - закрила рот і віддалася їхньої влади.
Петя продовжував терзати мої груди, трохи згодом до нього приєдналися Коля і Ваня. Я стояла, витягнувши до верху руки і розставивши в сторони ноги, відкриваючи їм доступ до всіх частин тіла. Потім вони вирішили поголити мені лобок. Я лягла на підлогу і широко розставила ноги, а Петя намиливши мені промежину і почав голити. У скоре справа була зроблена, і Петя ляснув долонею по виголеній лобку.
Потім мені наказали принести свічку і сірники, я принесла. Я знову лягла, а Петя став капати розпечений віск на мої інтимні місця. Спочатку він капав на соски і груди. Віск обпікав чутливу до