то яка різниця перед ким оголятися?
? Там не знайомі люди, а перед тобою я соромлюся.
? Так, добре тобі. Я багато разів бачив, як у тебе крізь одяг просвічували соски, та ще дещо. І зараз бачу, що під футболкою у тебе нічого немає. Давай покажи мені свої принади.
? Ну, добре, - здалася я.
Я вийшла з-за столу на середину кімнати. На мені й було те колготки та футболка. І тут мені стало по справжньому соромно. Ваня сидів на табуретці і з посмішкою спостерігав за мною, я помітила, як відстовбурчились його штани в паховій області. Я не багато зачекав, борючись зі збентеженням, і зняла спочатку колготки. Футболка закривала мою промежину, і видно було тільки стрункі довгі ноги. Я стала повільно піднімати поділ футболці, відкриваючи все більше і більше свого голого тіла, поки не зняла футболку остаточно. І от я стою зовсім гола посеред кімнати, біля ніг моїх валяються зняті тільки що речі, а хлопчина, роззявивши рота, дивиться на мене.
? А покажи пізді, - затинаючись, промовив він.
Я повернулася до нього задом, нахилилась і ще руками розсунула статеві губи, показуючи йому вхід у піхву.
? Можна я помацав тебе? - Запитав він.
? Обійдешся, - сказала я і стала піднімати речі.
? Ну, будь ласка, - заблагав він.
? Гаразд, але тільки груди, - сказала я.
Я підійшла до нього, а він взявся за мою груди, і став м'яти її.
? Вона така м'яка, - сказав він.
? Так, - підтвердила я.
Він продовжував мацати мої груди. Від його дотиків і від думки, що все це не правильно я збудилася. Мені навіть захотілося відсмоктати у нього, але цю думку я відкинула.
? Ау! - Вигукнула я, коли він ущипнув мене за сосок, - Ну, гаразд. Всі. Вистачить.
? А ти коли-небудь трахкала? - Запитав він, прибираючи руки.
? Ну, у тебе і питання. Якщо хочеш знати я не тільки трахкала, але і відсмоктувати.
? Відсмоктувати?
? Ну, так. Відсмоктувати, в рот брала. Чоловікам дуже подобається кінчати в рот або на обличчя дівчини. А ти сам то трахкав або тільки онаніровать? - Запитала я і зобразила рух при онанізм.
? Дура ти, - образився він і відвернувся.
? Так, ладно не ображайся.
? А я і не образився, - пробубонів він.
? Добре, як я можу загладити свою провину?
Він повернувся, подивився на моє голе тіло й сказав:
? Отсоса у мене.
? Що!? - Вигукнула я.
? Я хочу, щоб сестра мого друга взяла у мене в рот, - сказав він.
? Ні, - відмовилася я.
? Але ти ж сама сказала, - почав умовляти мене Ваня.
? Добре, добре. Тільки це залишиться між нами, - сказала я, розуміючи, що при зручному випадку він все стільком людям. Ну, і плювати.
? Я згоден.
Я витягла його пеніс з штанів. Він стояв, дівчата як свічка. І варто було мені пару раз взяти його в рот, як Ваня скінчив. Він вилив своє сім'я мені на обличчя. І тут пролунав дзвінок у двері.
Ми на мить застигли на місці: я гола на колінах із спермою на обличчі, Ваня зі спущеними штаньми весь червоний, як рак. Дзвінок повторився.
? Відкрий двері, Ваня. Це, напевно, брат повернувся. А я поки вмиюся і все таке, - крикнула я, і побігла у ванну.