От він і зробив з мене повію. Я піднялася в курилку, і стала чекати того хлопця. Хвилин через п'ять, після дзвінка, з'явився хлопець. Він хотів, щоб я у нього відсмоктати. Смоктати, так смоктати. Я облизала губи і опустилася перед ним на коліна. Я розстебнула ширінку і витягла звідти його пеніс. Він вже стояв сторч. Я приступила до справи.
Я оголила головку і облизала її, хлопець дрібно затремтів. Я стала водити головою взад - вперед то, захоплюючи пеніс те, звільняючи його. Потім просто облизувала головку мовою. І знову брала його в рот. І ось він весь затремтів і вилив своє сім'я мені прямо в рот. Від несподіванки я мало не поперхнулася. А він і далі виливати насіння. Його сперма була скрізь на обличчі, на блузці, на спідниці, і це, не дивлячись на те, що основну масу його насіння я проковтнула.
Він застебнув штани і пішов геть. Я запитала його на рахунок грошей, а він відповів, що вже віддав. Віддав, так віддав, от і добре. Я сяк-так очистилася від слідів сперми на обличчі і одязі і стала чекати кінця уроку. На перерві до мене підійшов блондин:
? Ну, як все пройшло? - Запитав він.
? Дуже добре, - відповіла я.
? Тоді давай гроші.
? Він сказав, що вже віддав їх, - промовила я.
? Ти, що дурна чи що? Ні хто не дасть гроші поки справа не зроблено. Коротше, так ти повинна мені три сотні карбованців. У мене ще два уроки, до останнього уроку, щоб гроші були, інакше поставлю на лічильник. Зрозуміла.
? Але у мене немає таких ...
? Ти, зрозуміла? - Перебив він мене.
? Зрозуміла, - відповіла я.
? Молодець, - сказав блондин, і, поплескавши мене по щоці, пішов.
Треба було шукати гроші. Я попрямувала фотки голих дівчат на другий поверх, де навчалися середні класи: з шостого по восьмий. Я попрямувала відразу в їхній туалет. У туалеті Курило п'ять хлопчиків. Вони здивувалися, коли побачили мене в чоловічому туалеті.
? Ти не помилилася дверима? - Запитав один з них.
? Я думаю, що потрапила туди, куди хот